Masérské, rekondiční a regenerační služby

V této kategorii nejsou žádné produkty.


Možnosti masáží:
 
 - Sportovní masázě
 - Masáže zad a masáže celého těla
 - Indická masáž hlavy
 

 


Obecně Masáž

 

Masáže jsou možná staré jako lidstvo samo. Člověk se již od pradávna instinktivně dotýkal vlastního těla, aby si ulevil od potíží a bolesti. A tak se dotek vyvinul postupně v různé druhy masáže tak, jak je známe i niní. Masáže prošli svým vývojem a dnes jich známe více druhů . Masáže zdravotní, relaxační, masáže thajské, čínské, lymfomasáže masáže chodidel, tantra masáže …Masáže působí příznivě na naše zdraví, na tělo, psychiku i energetický systém. Masáže vyhledává čím dál tím víc lidí. Dopřát si masáž skrze příjemný dotek je také báječný způsob jak se na chvíli zastavit, dopřát tělu oddech i úlevu, nebo zbavit se potíži . Již staří řekové si v hojné míře užívali relax v pověstných římských koupelích, kde se pravděpodobně krom jiných radovánek oddávali také požitkům z masáže.

Bolesti zad ve fyzické rovině můžou být způsobeny jednak jejich neúměrnou zátěží, jednak můžou signalizovat že se “něco děje” v oblasti našich střev nebo ledvin a takto nám dávají najevo, aby jsme změnili něco v našem jídelníčku , nebo aby jsme méně vyčerpávali svoji životní sílu, která sídli v ledvinách. Možná je čas podívat se na svoje vztahy, nebo zamyslet se v čem se přetěžujeme a svoji životnou sílou plýtváme.

Bolesti zad v psychické rovině. Záda jsou symbolem životní opory. Máte pocit že Vám v životě chybí opora, že je toho na Vás nejak moc ? Berete si toho na svá bedra příliš mnoho? Máte pocit že Vám někdo visí na krku, nebo nesete sebou v životě nějaký těžký kříž ? Máte strachy, nebo nejistotu v materiálni oblasti ( např .finance ). Tyto ” tíhy”, které i pociťujete jako tíhy života se můžou projevit jako bolest v oblasti Vašich zad

Provozuji různé druhy masáží. Krom jiného i masáže zad a masáže celého těla.

Tyto masáže vycházejí z klasické masáže, ale není to klasická masáž jak jí znáte. Při masáži kombinuji techniky různých masáží, které jsem studovala. U každého klienta přitom aplikuji v rámci sestavy techniky, které právě potřebuje. Když klient přijede s konkrétním problémem zaměřuji se v průběhu masáže především na jeho zmírnění, resp. odstranění. Celá sestava masáže je zaměřená na zharmonizování a uvolnění zad, resp. celého těla, jako i energetického systému. Pomáhá odstraňovat bolesti, uvolňují se ztuhlé oblasti. Zlepšuje se prokrvení pokožky, svalů i podkůže. Masáže také pomáhají vyplavovat z těla odpadní látky a usazené soli z kloubů, podporují krevní a energetický oběh, pomáhají při onemocněních pohybového aparátu, při rekonvalescenci svalů a kloubů po zlomeninách, resp. jiných zraněních.

 

Doporučení z praxe

Masáž zad nebo masáž celého těla doporučuji kombinovat se speciální masáží na odblokování krční páteře, uvolnění ztuhlých ramen a bolesti hlavy.

 
aromamasazTato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění. Je to masáž, která působí jako opravdový lék na různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramen. 

Velmi účinné je k masáži hlavy přidat antistresovou sestavu masáže ramen a šíje, protože se zbavíte obrovské psychické zátěže a vy se budete cítit jako znovunarození… 
 
 
 

Indická masáž hlavy 


Je jemné a léčivé ošetření hlavy, šíje, ramen a horní části paží. 
Odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy, napětí v krku a ramenou. 
Zlepšuje kvalitu vlasů a pokožky hlavy. 
Harmonizuje organismus a navozuje pocit duševní pohody.